makita_dux18zx1
makita_dux18zx1_2
makita_dux18zx1_3
makita_dux18zx1_4
makita_dux18zx1_5
makita_dux18zx1_6
makita_dux18zx1_7
makita_dux18zx1_8
makita_dux18zx1_9
makita_dux18zx1_10
makita_dux18zx1_11
makita_dux18zx1_12
makita_dux18zx1_13
makita_dux18zx1_14
makita_dux18zx1_15
makita_dux18zx1_16
makita_dux18zx1
makita_dux18zx1_2
makita_dux18zx1_3
makita_dux18zx1_4
makita_dux18zx1_5
makita_dux18zx1_6
makita_dux18zx1_7
makita_dux18zx1_8
makita_dux18zx1_9
makita_dux18zx1_10
makita_dux18zx1_11
makita_dux18zx1_12
makita_dux18zx1_13
makita_dux18zx1_14
makita_dux18zx1_15
makita_dux18zx1_16
MAKITA DUX18ZX1 18V motor combisysteem + EM408MP (zonder accu en lader)
 251,48 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1 x 125516-5 Draagriem
  • 1 x 191D89-4 Draadkop Tap & Go 2,0 mm, M10 x 1,25 LH
  • 1 x 191N31-5 Opzetstuk grastrimmer
  • 1 x 782238-6 Dopsleutel 17 mm
  • 1 x 783202-0 Inbussleutel 4 mm
Productomschrijving
Krachtig snoerloos LXT®-accucombisysteem, inclusief EM408MP
  • Dankzij de variabele snelheidsregeling kan de gebruiker de snelheid aanpassen aan de toepassing.
  • Elektrische rem voor maximale productiviteit en meer veiligheid voor de gebruiker
  • Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
  • Onderhoudsvrije brushless motor met lange levensduur
  • Soft-startfunctie voor soepel opstarten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Type opzetstuk: Grastrimmer
  • Geleverd in: Kartonnen doos
  • Type systeemkoffer: Niet van toepassing
  • Gewicht: 2,4 kg
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
  • Product Range: Makita LXT 18V
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN: 0088381732093
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA DUX18ZX1
Accuspanning
18 V
Type opzetstuk
Grastrimmer
Geleverd in
Kartonnen doos
Type systeemkoffer
Niet van toepassing
Gewicht
2,4 kg
Un-code
Niet van toepassing
Aantal meegeleverde accu's
0
Geluidsonzekerheid (k-factor)
0,2 - 3,8 dB(A)
Lxt-spanning
1
Netto productgewicht
2,4 kg
Product range
Makita LXT 18V
Borstelloze motor
1
Onbelast toerental
0 - 6800 / 9700 min ¹
Gewicht met accu
4,0 - 10,3 kg
Nominale accuspanning
18 V
Chemische samenstelling accu (nicd/nimh/li-ion)
Li-ion
Geluidsvermogenniveau (lwa)
83,2 - 104 dB(A)
Afmeting (l x b x h)
983 x 318 x 175 mm